Claim onderzoeker (verzekering)

Beroepsomschrijving

Claim onderzoeker (verzekering) is een beroep binnen ons beroepenoverzicht.

Salaris en uurtarief

Loondienst: €2.300 - €3.400 bruto per maand (afhankelijk van sector, regio en ervaring).

Bekijk salarissen en ZZP-uurtarieven per beroep.

Opleiding en voorbereiding

Opleidingsniveau voor Claim onderzoeker (verzekering): MBO.

Richt je op praktijkervaring, stages en specialisaties die passen bij dit vakgebied.

RIASEC-profiel van dit beroep

Topprofiel: Conventioneel (90%), gevolgd door Realistisch (20%).

Scores: R 20 • I 20 • A 20 • S 20 • E 20 • C 90

Waar werken ze meestal?

Een Claim onderzoeker (verzekering) werkt vaak in administratie en finance, kwaliteit en compliance, proces en planning, back-office en support, technische bedrijven.

Veelgestelde vragen

Wat verdient een Claim onderzoeker (verzekering)?

Een Claim onderzoeker (verzekering) verdient doorgaans €2.300 - €3.400 bruto per maand. Het exacte salaris hangt af van regio, werkgever en jaren ervaring.

Welke opleiding heb je nodig om Claim onderzoeker (verzekering) te worden?

Het gebruikelijke opleidingsniveau voor een Claim onderzoeker (verzekering) is MBO. Praktijkervaring, stages en specialisatie versterken je positie.

Past Claim onderzoeker (verzekering) bij mijn persoonlijkheid?

Dit beroep scoort het hoogst op de Conventioneel-dimensie van het RIASEC-model. Doe de gratis beroepskeuzetest om te zien of dat bij jouw profiel past.

Volgende stap

Wil je weten of Claim onderzoeker (verzekering) echt bij je past? Doe dan de beroepskeuzetest en vergelijk je persoonlijke profiel met dit beroep.